• 1401/12/08 - 16:33
  • - تعداد بازدید: 190
  • - تعداد بازدیدکننده: 173
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

دومین جلسه شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی؛ ژئوماتیک 1402در سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد

دومین جلسه شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی ( ژئوماتیک 1402) در سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، دومین جلسه شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین همایش ملی مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی (ژئوماتیک 1402) روز دوشنبه 1401/12/08 در سالن خلیج فارس سازمان نقشه‌برداری کشور با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی عضو شورا برگزار گردید.

پس از آغاز جلسه و عرض خیرمقدم توسط دکتر سلطانپور نایب رئیس همایش ملی ژئوماتیک 1402 به مهمانان؛ مهندس ظفردیزجی دبیر اجرایی همایش، آخرین اقدامات صورت گرفته دبیرخانه اجرایی را بیان کرد. همچنین اقدامات صورت گرفته از سوی دبیرخانه علمی نیز ارائه گردید. بر اساس این گزارش تا کنون 94 مقاله به دبیرخانه علمی ارسال شده است که از این بین 89 مقاله پذیرش و به مرحله داوری راه پیدا کردند. این دبیرخانه همچنین از دریافت مجوز ISC برای مقالات پذیرفته شده خبر داد.

دکتر سلطانپور ضمن دعوت از دستگاه‌های اجرایی عضو شورا برای برگزاری کارگاه آموزشی، به اهمیت برگزاری کارگاه‌های تخصصی در همایش سال آتی تأکید نمود و از برگزاری چندین کارگاه و دو نشست تخصصی توسط سازمان نقشه برداری کشور خبر داد.

 در پایان این جلسه اعضاء حاضر پیشنهادهای خود را مطرح نمودند. پیشنهاداتی نظیر برگزاری کارگاه، همکاری‌های بین دستگاهی، توجه به رویکرد گردشگری در امر نقشه و اطلاعات مکانی، افتتاح موزه سازمان، دعوت از کشورهای دیگر برای بازدید از نمایشگاه و تصمیم‌گیری برای شعار همایش در جلسات آتی از جمله موضوعات مطرح شده بود.

 

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 369
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید