کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در مراسم گرامیداشت روز جهانی هیدروگرافی صورت گرفت:

هیدروگرافان نمونه سازمان نقشه‌برداری کشور در روز جهانی هیدروگرافی معرفی شدند

31 خرداد 1401 ساعت 17:23

در مراسم گرامیداشت روز جهانی هیدروگرافی که در سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد؛ هیدروگرافان نمونه سازمان نقشه‌برداری کشور معرفی شدند.


 
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز 31 خرداد ماه سال جاری مراسم روز جهانی هیدروگرافی با حضور روسای سازمان  نقشه برداری کشور و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و فعالان شرکت‌های آبنگاری و نقشه‌برداری برگزار شد.
 
در بخشی از این مراسم دکتر علی سلطانپور طی سخنانی به اهمیت هیدروگرافی و چشم انداز آن با توجه به رویکردها و استانداردهای بین المللی پرداخت و رویکرد علم هیدروگرافی در قرن حاضر را بستری برای توسعه اقتصاد آبی دانست.
 در خاتمه این نشست مهندس زارعیان رئیس اداره آبنگاری و نقشه‌برداری مناطق ساحلی و مهندس رستمیلر رئیس اداره عملیات ناوبری وتجهیزات بعنوان هیدروگراف نمونه از سازمان نقشه برداری کشور معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین از مهندس خداممحمدی پیشکسوت هیدروگرافی ؛ از بازنشستگان و مدیر اسبق مدیریت آبنگاری و امور جزر و مدی سازمان نقشه برداری کشور بعنوانهیدروگراف نمونه تقدیر بعمل آمد.


کد مطلب: 5528

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/5528/هیدروگرافان-نمونه-سازمان-نقشه-برداری-کشور-روز-جهانی-هیدروگرافی-معرفی-شدند

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1