کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی سازمان نقشه‌برداری کشور اعلام کرد:

به روز رسانی سرویس تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران

4 اسفند 1400 ساعت 13:02

نگارنده : منا محمدی

به روز رسانی سرویس تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران، توسط مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی سازمان نقشه‌برداری کشور به انجام رسید.


 
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، به نقل از مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی، ‌سرویس‌ تقسیمات کشوری براساس آخرین مصوبات هیئت محترم دولت، توسط مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌­های ملی به روز رسانی و در زیر پورتال سازمان نقشه‌برداری کشور ارائه گردید.


سرویس تقسیمات کشوری، با هدف ثبت و ارائه نام و محدوده مصوب عناصر تقسیمات کشوری در نقشه‌ها و اطلس‌­های ملی، ارائه سرویس به سایر پایگاه‌های اطلاعاتی زمین مرجع و عموم کاربران اطلاعات مکانی ایجاد شده است.
با ارائه این سرویس، بستر اطلاعاتی مناسب و استاندارد و به ­هنگام برای نمایش توزیع پدیده‌­ها در سطح کشور در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
سرویس تقسیمات کشوری، اطلاعات نام و محدوده مصوب عناصر تقسیمات کشوری را در سطوح استان، شهرستان و بخش هرساله به روز رسانی و در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد.
سطوح تقسیمات کشوری در این سرویس از حیث انطباق با مصوبه‌­های هیئت وزیران تا پایان سال 1399 به روز رسانی شده و مورد تایید معاونت سیاسی وزارت کشور قرار گرفته است.
دسترسی به این سرویس از آدرس  https://iransdi.ncc.gov.ir/layersf/irdv امکان­‌پذیر می‌باشد.
 


کد مطلب: 5167

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/5167/روز-رسانی-سرویس-تقسیمات-کشوری-جمهوری-اسلامی-ایران

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir