Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۴۸۷۳
بررسی موقعیت مکانی طرح ملی اقدام مسکن توسط سازمان نقشه برداری کشور انجام شد:

تولید نقشه "حریم گسل" و "پهنه فرونشست" ۴ میلیون واحد مسکونی برای نهضت ملی مسکن دولت سیزدهم

بررسی موقعیت مکانی طرح ملی اقدام مسکن توسط سازمان نقشه برداری کشور انجام شد و این سازمان با تولید نقشه "حریم گسل" و "پهنه فرونشست" ۴ میلیون واحد مسکونی و ارائه آن به وزارت راه، مسکن و شهرسازی، گام مهمی در تحقق نهضت ملی مسکن دولت سیزدهم برداشت.
تولید نقشه "حریم گسل" و "پهنه فرونشست" ۴ میلیون واحد مسکونی برای نهضت ملی مسکن دولت سیزدهم
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، با  توجه به دانش و ظرفیت فنی سازمان نقشه برداری کشور در حوزه تولید نقشه و اطلاعات مکانی، این سازمان در اقدامی ملی، موقعیت مکانی طرح 4 میلیون واحد مسکونی را شناسایی نمود. بررسی موقعیت مکانی و جانمایی مسکن این طرح ملی منتج به تولید نقشه هایی شده است که "حریم گسل" و "پهنه فرونشست" مسکن های این طرح را مشخص نموده است.

خاطر نشان می شود لایه های اطلاعاتی گسل و فرونشست بر اساس مشاهدات مستمر سازمان نقشه برداری کشور همواره در حال به روز رسانی هستند و این سازمان آمادگی فنی و تخصصی لازم برای همکاری در انجام و ارائه تحلیل های مکانی موردنیاز نهضت ملی مسکن را دارد.

گفتنی است به همت متخصصان و توان فنی سازمان نقشه برداری کشور امنیت جانی و مالی میلیونها هموطن که درآینده نزدیک در این خانه ها زندگی خواهندکرد، تأمین می گردد.

شایان ذکر است نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است که بر اساس این سیاست، احداث ۴ میلیون واحد مسکونی در ۴ سال در برنامه دولت قرار گرفته است.
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.50o2yt0jsa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.50o2yt0jsa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1