کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تقدیر دکتر نوبخت به دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در پی رویکرد اثربخش سازمان نقشه برداری کشور در انجام مأموریت های سازمانی

5 تير 1400 ساعت 17:06

دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور طی نامه ای از دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در پی رویکرد اثربخش سازمان نقشه برداری کشور در راستای مأموریت های سازمانی و پرسنل پرتلاش این سازمان تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، با توجه به علمکرد موفق و اقدامات صورت گرفته طی یکسال گذشته در سازمان نقشه برداری کشور، دکتر نوبخت در پیامی به ریاست این سازمان، تلاش های دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در جهت ایجاد انگیزه همکاران در راستای انجام مأموریت های محوله را مطلوب و اثر بخش عنوان کرد و بر این اساس از زحمات دکتر جعفرزاده ایمن آبادی و پرسنل پرتلاش سازمان نقشه برداری کشور تقدیر نمود.
 
شایان ذکر است قاطبه عملکرد موفق سازمان نقشه برداری کشور در راستای حمایتها و رهنمودهای ریاست سازمان نقشه برداری کشور بوده که ضمن ایجاد انگیزه و تقویت روحیه تلاش در بین کارکنان و کادر فنی این سازمان منجر به تحقق اهداف سازمانی و اجرای مأموریت های محوله شده است.
 
 پیام تقدیر دکتر نوبخت به این شرح است: 


کد مطلب: 4221

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/4221/پیام-تقدیر-دکتر-نوبخت-جعفرزاده-ایمن-آبادی-پی-رویکرد-اثربخش-سازمان-نقشه-برداری-کشور-انجام-مأموریت-های-سازمانی

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1