Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۲۴۸۳

پایش گسل‌های پایتخت؛ روی میز مذاکرات سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران

در راستای همکاری های مشترک سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، صبح امروز جلسه‌ای در سطح معاونین دو سازمان با حضور مهندس پیمان بکتاش معاون فنی سازمان نقشه‌برداری و مجتبی حسینی معاون پیشگیری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.
پایش گسل‌های پایتخت؛ روی میز مذاکرات سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شبکه ایستگاه‌های دائمی GNSS از سوی معاون و مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور در خصوص طراحی و نصب ایستگاه‌های جدید در پایتخت بحث و تبادل نظر شد.
 
نظر به اینکه در شهر تهران تنها یک ایستگاه دائمی GNSS  وجود دارد؛ مقرر گردید که کمیته فنی‌ای متشکل از دستگاه‌های ذینفع تشکیل و درخصوص مکان‌یابی مناسب جهت ایجاد ایستگاه‌های جدید به منظور پایش گسل‌های تهران و سیستم پیش نشانگرها تصمیم گیری نماید. 
 
در پایان این جلسه از مرکز فرماندهی ستاد مدیریت بحران نیز بازدید شد و توضیحات لازم در زمینه نرم افزارهای پایش ارائه گردید. همچنین پیش نویس تفاهم نامه میان دو سازمان نقشه‌برداری کشور و پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران رد و بدل شد
 
امید است با همکاری دو سازمان مذکور و افزایش تعداد ایستگاه‌های دائمی GNSS ، سیستم پایش گسل‌های تهران به زودی راه اندازی و عملیاتی شود.
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdci.varct1a5pbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.varct1a5pbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی