plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۲۲۳۶

مصاحبه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی در سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار شد

معرفی‌‌شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی در سازمان نقشه‌برداری کشور؛ از شنبه تا سه‎شنبه هفته جاری (۶ الی ۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹) با حضور در این سازمان در چند مرحله مصاحبه روانشناسی، نرم افزارهای تخصصی و مصاحبه تخصصی و عمومی شرکت کردند.
مصاحبه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی در سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار شد
plusresetminus
۱
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این مصاحبه‌ها در چهار گام برنامه‌ریزی شده بود. در گام اول دانش تخصصی این افراد مورد سنجش قرار می‌گرفت؛ در گام دوم روانشناس معرفی شده که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز بود؛ با آنها گفت و گو و مصاحبه می‌کرد. در گام سوم توانمندی داوطلبان در آشنایی و استفاده از نرم افزارهای تخصصی کاربردی در زمینه شغل‌های تخصصی مورد سنجش قرار می‌گرفت. علاوه بر این سه گام، مدارک و مستندات داوطلبان شامل سوابق آموزشی و پژوهشی، کتب و مقالات علمی-پژوهشی، رتبه‌های علمی،المپیاد، فناوری و برتری در جشنواره‌ها، مدرک زبان و نرم افزار و دانش کامیپوتر معتبر، نیز بررسی شد.

هر یک از بخش‌های یاد شده، حائز دریافت امتیاز شاخص‌های جداگانه‌ای به این شرح بود: سوابق آموزشی و پژوهشی (26 امتیاز)؛ نرم افزار و دانش کامپیوتر (14 امتیاز)، دانش و مهارت شغلی (35 امتیاز)، روانشناسی (25 امتیاز).نمرات مکتسبه داوطلبان پس از اعلام نظر کارگروه مصاحبه‌گر، تجمیع شده و بر مبنای ده هزار محاسبه و در سامانه آزمون‌های سازمان سنجش کشور، ثبت خواهد شد.
 
گفتنی است 24 داوطلب برای حضور در این مصاحبه‌ها طی چهار روز دعوت شده بودند؛ اما تنها 21 نفر در موعد مقرر حضور یافتند و این به مبنای انصراف سه نفر غایب از استخدام در سازمان نقشه‌برداری کشور به شمار می‌رود.

مصاحبه‌ها در پنج گروه شغلی «کارشناس نقشه‌بردار و ژئوماتیک»، «کارشناس برنامه‌‌ریزی»، «کارشناس روابط عمومی»، «کارشناس امور اداری» و «کارشناس تحلیل‌گر سیستم» به ترتیب با حضور 12 ، 3، 3، 3،3 داوطلب برگزار شد. از میان این داوطلبان؛ نیمی از پذیرفته‌شدگان در رشته نقشه‌برداری و یک سوم از داوطلبان در دیگر حوزه‌ها انتخاب و به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

جلسات مصاحبه گروه شغلی «کارشناس نقشه‌بردار و ژئوماتیک» غالبا با حضور مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، برگزار شد. معاونین و مدیران فنی و نظارت این سازمان نیز در این جلسات حضور داشتند. جلسات مصاحبه دیگر گروه‌های شغلی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی این سازمان برگزار شد. در هر یک از جلسات مذکور، متناسب با گروه شغلی مد نظر کارشناسان و اساتید فن از خارج از سازمان نقشه‌برداری کشور نیز دعوت شده بودند. نمایندگانی از هسته گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسات حضور داشتند.

برای مشاهده اسامی مصاحبه شوندگان و روزهای شرکت در مصاحبه اینجا را کلیک کنید.
http://www.ncc.negarhost.com/images/docs/files/000002/nf00002236-1.xlsx
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdce.x8wbjh8wp9bij.html
ncc.gov.ir/vdce.x8wbjh8wp9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نظرات شما
فردین
feedback
United Arab Emirates
سلام
بقیه سازمان ها کی جوابش میاد؟