کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برنامه‌ریزی عملیاتی سال ۹۹ در سازمان نقشه‌برداری کشور کلید خورد

1 ارديبهشت 1399 ساعت 11:06

تنظیم کننده : مریم صادقی

در جلسه‌ای با حضور رییس، معاونین و مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور به بررسی و ارزیابی عملکرد این سازمان در سال ۹۸ و برنامه‌ریزی عملیاتی در سال ۹۹ پرداخته شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این جلسه مهندس شفیعی رییس این سازمان‌ گفت: "لازم است عملکرد سال گذشته سازمان در حوزههای مختلف را بررسی و با چشم‌انداز برنامه عملیاتی سال جاری که برگرفته از اهداف سازمان و برنامه ۵ ساله تا افق سال ۱۴۰۰ است؛ به پیش رویم."
 
توسعه برنامه‌های عملیاتی در سطح استانی به منظور توانمندسازی گروه نقشه و اطلاعات مکانی در استانها در برنامه‌ریزی عملیاتی سال ۹۹ مورد تاکید مهندس شفیعی قرار گرفت.
 
آموزش و تدوین دستورالعمل در راستای اهداف کلان و راهبردی سازمان نیز بنا به پیشنهاد رییس سازمان در جرگه برنامه عملیاتی خواهد بود. استقرار حداقل یک دفتر پیشخوان دولت برای ارائه خدمات غیرحضوری در هر استان نیز  برنامه دیگر پیشنهادی در این جلسه بود.
 
گفتنی است شفیعی به تمام مدیران این سازمان تکلیف کرد تا بر اساس چارچوبی مشخص، همه واحدها تا سطح ادارات (هر مدیریت اعم از فنی یا غیر فنی)، نسبت به ارائه گزارش عملکرد ماهیانه اقدام کنند تا پس از تجمیع آنها عملکرد کلی سازمان مورد پایش قرار گیرد.
 
 


کد مطلب: 2201

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2201/برنامه-ریزی-عملیاتی-سال-۹۹-سازمان-نقشه-برداری-کشور-کلید-خورد

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir