plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۲۱۶۵
با صدور حکمی از سوی مهندس شفیعی صورت گرفت:

انتصاب مديركل سامانه‌ها و زيرساخت‌هاي اطلاعات مكاني سازمان نقشه‌برداري كشور

با صدور حکمی از سوی مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداري کشور؛ هما درزی به عنوان مديركل سامانه‌ها و زيرساخت‌هاي اطلاعات مكاني منصوب شد.
انتصاب مديركل سامانه‌ها و زيرساخت‌هاي اطلاعات مكاني سازمان نقشه‌برداري كشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداري كشور، شفیعی در این حکم صلاحیت‌های تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند مدیر منصوب شده را مهمترین دلایل این انتصاب برشمرد.

رئیس سازمان نقشهبرداری کشور در این حکم عنوان کرد که وظایف مصوب این اداره­‌کل باید در چارچوب جهت­‌گیری‌­های کلان سازمان مورد توجه قرار گیرد. بالاخص در راستای ارتقای قابلیت استفاده از سامانه‌­ها و زیرساخت اطلاعات مکانی از طریق جلب مشارکت و تامین نیازهای دستگاه‌‌‌های اجرایی و عموم مردم، طراحی و پیاد‌ه‌سازی سرویس‌­های جدید و پرکاربرد، به کارگیری فناوری‌­های روز و تعامل با سایر بخش­‌های سازمان نیز به درستی و در مسیر انتظارات و اهداف کلان سازمان انجام پذیرد.

شفیعی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به استعانت از پروردگار متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، برای وی آروزی موفقیت نمود.

گفتنی است پیش از این مهندس رضا احمدیه این مسئولیت‌ را بر عهده داشت. درزی پیش از این، تجربه دو دوره ریاست ادارات تابعه مدیریت سامانه‌ها و زيرساخت‌هاي اطلاعات مكاني را داشته و در مدیریت نظارت و کنترل فنی نیز فعالیت داشته است.
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcf.vd0iw6dytgiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.vd0iw6dytgiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی