کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دستورالعمل به‌‌‌روزرسانی پورتال سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور

12 ارديبهشت 1398 ساعت 9:25


پورتال سازمان نقشه‌برداری کشور؛ درگاهی برای دسترسی آسان و سریع به منابع اطلاعاتی آن به‌صورت دسته بندی شده و قابل استفاده برای کاربران داخل و خارج این سازمان است. محتوای آن کاملا منطبق بر ضوابط و قوانین جاری بوده و اعمال سلیقه شخصی در بازگوئی و ارائه مطالب آن جایگاهی ندارد. به عبارتی کلیه موارد مطرح شده در پورتال، اعتبار داشته و می‌توان به آن استناد نمود. 

طی سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی در سازمان نقشه‌برداری کشور در خصوص ایجاد و توسعه پورتال سازمانی انجام شد. بدیهی است که این اقدامات در راستای ارتقاء سطح فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان به‌منظور بهبود کیفیت خدمات به مردم و کاهش مراجعه حضوری به امور مشتریان برای دریافت خدمت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و انجام این کار علاوه بر اینکه امکان ارائه اطلاعات و خدمات به گروه های بیشتری از افراد جامعه و افزایش دسترس‌پذیری را فراهم می‌سازد، باعث افزایش رضایت شهروندان و جلب اعتماد آنها نیز خواهد شد. 

اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل؛ مسئولیت نگه‌داری، چیدمان پورتال، آموزش به مسئول پورتال هر واحد سازمانی، ایجاد ساب پورتال جدید و اعمال دسترسی به ادارات کل/مدیریت‌های سازمان را برای تأمین محتوای پورتال و یا ویرایش آن برعهده دارد.
دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (اداره فرآیند های الکترونیک)؛ به‌روزرسانی فرم‌ها و نیز پایش و نظارت پورتال بر اساس قوانین بالادستی را بر عهده دارد. 

کلیه معاونت‌ها/ادارات کل/مدیریت‌های سازمان وظیفه ورود و به‌روزرسانی اطلاعات صفحات اینترنتی خود را بر عهده دارند و مسئولیت نهائی محتوای سایت بر عهده اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل است.

 


کد مطلب: 693

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/moarefi/693/دستورالعمل-به-روزرسانی-پورتال-سازمان-نقشه-برداری-کشور

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir