Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۵۴۹۷

حضور رییس سازمان نقشه برداری کشور در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس

نشست شورای برنامه ریزی و‌ توسعه استان فارس با حضور علی جاویدانه رئیس سازمان نقشه برداری کشور در استانداری فارس دکترمحمد هادی ایمانیه استاندار فارس، معاونین ومدیران دو سازمان برگزار گردید.
plusresetminus


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، روز شنبه ۲۱ خردادماه سال جاری شورای برنامه ریزی و‌ توسعه استان فارس با حضور علی جاویدانه رییس سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد. جاویدانه در این جلسه با اشاره به شناسایی 210 پهنه در کشور که دچار فرونشست هستند، وضعیت پهنه ها و نرخ فرونشست بخشهای مختلف استان فارس را تبیین نمود. همچنین گزارشی از وضعیت ایستگاه های GNSS استان نیز در جلسه ارائه شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر سازمان نقشه‌برداری کشور در استان فارس 30 قرارداد نقشه‌برداری به ارزش 20 میلیارد تومان را در دست نظارت دارد، بیان داشت:«از 120 شهر استان فارس 33 شهر فاقد نقشه است که هزینه نقشه‌برداری این شهرها کمتر از 2 میلیارد تومان است و سازمان نقشه‌برداری می‌تواند در صورت تامین اعتبار، ظرف یک سال و نیم این کار را راهبری نماید»

وی افزود:« سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در تهیه و بارگذاری داده‌های مکانی SDI در کشور پیشتاز می باشد.»

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور تاکید کرد تا برای جلوگیری از موازی کاری وهدر رفت منابع پروژه های نقشه برداری استان، قبل از تصویب و تامین اعتبار ابتدا با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و سازمان نقشه برداری کشور هماهنگ شود. 
دکترمحمد هادی ایمانی نیز در بخش دیگر این نشست ضمن تشکر از حضور سازمان نقشه برداری کشور در شورای برنامه ریزی استان فارس، بر آمادگی استان در تهیه نقشه شهرهای فاقد نقشه و مشارکت در پروژه پنجره واحد مدیریت زمین، تاکید نمود.

ویراستار : مریم صادقی
تنظیم کننده : بهمن غلامرضا زاده
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.y9nrak9tupr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.y9nrak9tupr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی