کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در راستای شصت و سومین جلسه کمیسیون معین در سازمان نقشه برداری کشور صورت گرفت:

دومین نشست نهایی سازی سند چشم انداز، اهداف و راهبردهای نظام نقشه برداری کشور در افق1420 برگزار شد

21 ارديبهشت 1401 ساعت 8:43

بنا بر مصوبه شصت و سومین جلسه کمیسیون معین در سازمان نقشه برداری کشور دومین نشست نهایی سازی سند چشم انداز، اهداف و راهبردهای نظام نقشه برداری کشور در افق1420 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور؛ با حضور نمایندگان دستگاه­ های عضو کمیسیون معین و به ریاست معاون فنی و تولید اطلاعات مکانی و دبیر کمیسیون معین شورای عالی نقشه برداری؛ کارگروه فوری بازبینی سند دومین جلسه بازبینی و اصلاح نهایی سازی سند در محل سازمان نقشه برداری کشور تشکیل داد.
گفتنی است که در آغاز جلسه مهندس بکتاش به عنوان دبیر کمیسیون معین ضمن خیر مقدم به اعضا به مرور اصلاحات و نظرات ارائه شده از سوی اعضا در جلسه گذشته پرداخت و پس از آن با مشارکت فعال تمامی اعضای جلسه بازبینی و اصلاحات نهایی سند انجام گرفت.
مقرر شد نسخه نهایی سند در جلسه آتی کمیسیون معین که در اواخر اردیبهشت ماه 1401 برگزار می گردد، ارائه شود و پس از تصویب کمیسیون معین در اختیار شورای عالی نقشه برداری کشور قرار گیرد.
شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان وزارت نفت؛ سازمان نقشه برداری کشور؛ سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح؛ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ جامعه مهندسان نقشه بردار ایران و دکتر ذوالفقاری به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه حضور داشتند.
 
 


کد مطلب: 5449

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/5449/1/دومین-نشست-نهایی-سازی-سند-چشم-انداز-اهداف-راهبردهای-نظام-نقشه-برداری-کشور-افق1420-برگزار

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir