کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بازدید دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های فنی سازمان نقشه برداری کشور

10 ارديبهشت 1401 ساعت 20:57

صبح امروز و پس از برگزاری آیین رونمایی از اطلس آب همزمان با روز ملی خلیج فارس، دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های فنی سازمان نقشه برداری کشور بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های تخصصی و خط تولید نقشه و اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز 10 اردیبهشت ماه سال 1401 همزمان با روز ملی خلیج فارس و پس از برگزاری آیین رونمایی از اطلس آب ؛ دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های فنی سازمان نقشه برداری کشور بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های تخصصی و خط تولید نقشه و اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور قرار گرفت.
 طی این بازدید دکتر میر کاظمی بخش های پردازش تصاویر هوایی، ادیت، تبدیل و مثلث بندی  مدیریت هوایی ، فضایی و نقشه های مبنایی را بازدید نمود. وی در این بخش از سازمان نقشه برداری کشور  در جریان نحوه هدایت و راهبری تمام فعالیت‌های مربوط به نقشه‌برداری هوایی و فضایی این سازمان قرار گرفت. 


 
 


کد مطلب: 5355

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/5355/1/بازدید-دکتر-میرکاظمی-معاون-رئیس-جمهور-سازمان-برنامه-بودجه-کشور-بخش-های-فنی-نقشه-برداری

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1