کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس:

دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در سازمان نقشه برداری کشوراز اطلس آب رونمایی نمود

10 ارديبهشت 1401 ساعت 14:37

صبح امروز 10 اردیبهشت ماه و به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس؛ دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در سازمان نقشه برداری کشوراز اطلس آب رونمایی نمود.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز با حضور دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سازمان نقشه برداری کشور از اطلس آب رونمایی شد.
 
در این مراسم پس از ارائه گزارش مبسوطی از اقدامات سازمان نقشه برداری کشور توسط علی جاویدانه رئیس سازمان، دکتر میرکاظمی ضمن گرامیداشت روز ملی خلیج فارس از اقدامات سازمان نقشه برداری کشور درحوزه تولید اطلاعات مکانی بالاخص اطلاعات مکانی پهنه آبی کشور تقدیر نمود و سپس از این اطلس ملی رونمایی نمود. پس از این آیین دکتر میرکاظمی با حضور در بخشهای مختلف فنی سازمان نقشه برداری کشور از نزدیک با روند تولید نقشه و اطلاعات مکانی کشور در این سازمان بازدید نمود.
 
شایان ذکر است اطلس آب به همت متخصصان سازمان نقشه برداری کشور تهیه و تدوین شده است که می تواند نقش بسزایی در مدیریت و برنامه ریزی های کشور در حوزه مدیریت منابع آب کشور ایفا نماید.
 


کد مطلب: 5353

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/5353/1/دکتر-میرکاظمی-معاون-رئیس-جمهور-سازمان-برنامه-بودجه-کشور-حضور-نقشه-برداری-کشوراز-اطلس-آب-رونمایی-نمود

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1