Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۴۷۵۰
سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در نشست تخصصی با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد:

برنامه‌ریزی با استفاده از ابزارهای نوین بعنوان یکی از مهمترین اهداف تخصصی سازمان نقشه برداری کشور در اولویت باشد

سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در نشست تخصصی با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد:«برنامه‌ریزی با استفاده از ابزارهای نوین بعنوان یکی از مهمترین اهداف تخصصی سازمان نقشه برداری کشور در اولویت باشد.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، نشست تخصصی با حضور سرپرست سازمان نقشه برداری کشور،نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استانی و مرکز پژوهش‌ها، توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای برنامه ریزی برای جانمایی یک میلیون مسکن در کشور روز یکشنبه 9 آبان 1400 در محل سازمان نقشه برداری کشور برگزار گردید.

در آغاز این نشست دکتر مدد مدیر کل سامانه ها و زیرساخت های اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور، درباره مطالعات تطبیقی و ارائه شاخص های فیزیکی، اجتماعی، اقتصادی و ... در حوزه GIS گزارش فنی ارائه نمود.

در ادامه شرکت کنندگان ضمن تقدیر از عملکرد تخصصی و ارزنده صورت گرفته از سوی سازمان نقشه برداری کشور اذعان داشتند ساخت 1 میلیون مسکن در کشور؛ از اهداف مهم کشور می باشد که از طرف دولت سیزدهم مورد توجه قرار گرفته است که ان شاالله سازمان برنامه و بودجه با همکاری سازمان نقشه برداری کشور و سایر دستگاه‌های اجرایی این هدف ملی را محقق می نماید.
 
در بخش دیگری از این نشست  سکونت گاه‌ها، مدل های gis و سناریوهای مختلف به همراه وزن دهی شاخص‌ها با توجه ویژه به سند ملی آمایش سرزمین مورد بحث کارشناسی واقع شد.
 
در خاتمه دکتر جاویدانه ضمن تشکر از شرکت کنندگان اظهار داشت:« با توجه به مأموریت های ذاتی و تخصصی سازمان نقشه برداری کشور، برنامه ریزی با استفاده از ابزار های نوین مانند سامانه ها و زیر ساخت های اطلاعات مکانی (SDI) در اولویت عملکرد فنی این سازمان می باشد.»
 

 
نگارنده : رضا آقامحمدی نظری
https://www.ncc.gov.ir/vdch.mnkt23nqvftd2.html
ncc.gov.ir/vdch.mnkt23nqvftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1