کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

11 شهریور، روز ملی صنعت چاپ گرامی باد

نخستین گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ در سازمان نقشه‌برداری کشور با حضور دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی

10 شهريور 1400 ساعت 12:59

به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، گرامیداشتی به این منظور در مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی، گرامیداشتی به منظور روز ملی صنعت چاپ در اداره چاپ و انتشارات برگزار نمود.
برای نخستین بار بزرگداشتی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ با حضور ریاست محترم سازمان نقشه‌برداری کشور، دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی و جمعی از پیشکسوتان صنعت چاپ در محل چاپخانه سازمان برگزار شد.
در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات همکاران اداره چاپ و انتشارات مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی، دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی بر لزوم تلاش برای بهبود و ارتقای کیفیت محصولات تاکید کردند و یادآور شدند که رونق و توسعه روزافزون در زمینه چاپ برای سازمان نقشه‌برداری کشور بسیار حائز اهمیت بوده چرا که حاصل زحمات کارمندان سازمان با چاپ و انتشار محصولات به نمایش در خواهد آمد.
در پایان، رییس سازمان نقشه‌‌برداری کشور ضمن اهدای لوح تقدیر به پرسنل اداره چاپ و انتشارات، تاکید نمودند که همچنان با انگیزه به انجام وظایف و فعالیت‌های خود بپردازند و دغدغه رسیدگی به حل مشکلات را نداشته باشند.
 


کد مطلب: 4588

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/4588/1/نخستین-گرامیداشت-روز-ملی-صنعت-چاپ-سازمان-نقشه-برداری-کشور-حضور-دکتر-جعفرزاده-ایمن-آبادی

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir