plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : ۲۸۵۳

دیدار چهره به چهره رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با همکاران مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی

در راستای سلسله بازدیدهای میدانی مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رییس سازمان نقشه‌‌برداری کشور با پرسنل حوزه معاونت فناوری و ارائه اطلاعات مکانی، دیدار صمیمانه‌‌ای با همکاران مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌‌های ملی، روز شنبه 19 مهرماه انجام شد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این بازدید، کارشناسان این مدیریت به تشریح تمامی فعالیت‌ها و وظایف مذکور پرداختند.
 در این دیدار، مسئولین و کارشناسان مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌‌های ملی ضمن تقدیر از رئیس سازمان به جهت اقدامات ارزنده ایشان و پویایی و انگیزه ایجاد شده در سازمان از ایشان تشکر کردند.
 
مهندس جعفرزاده ایمن­‌آبادی بر لزوم برگزاری دوره­‌های آموزشی فنی و عمومی در جهت بهبود و ارتقای سطح علمی و عملکرد فنی همکاران و  ایجاد یک کتابخانه مرکزی و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و اختصاص زمان مشخص و یک فضای مناسب جهت مطالعه همکاران تاکید نمودند.

در پایان این دیدار، رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، در نشستی صمیمانه با همکاران، پس از گوش سپردن به موضوعات و مشکلات مطرح شده در خصوص مسایل و مشکلات اداری و حقوقی ایشان، ضمن تشکر از تلاش‌ها و اقدامات ارزشمند انجام‌ شده در حوزه معاونت فناوری و ارائه اطلاعات مکانی و پاسخ به سوالات مطرح شده، بیان نمودند با لطف و عنایت خداوند متعال و پیگیری‌‌های مستمر ایشان، اتفاقات خوبی در راه است و بزودی برنامه‌های ویژه‌ای در راستای توجه به ارتقای سطح آموزشی و بهبود سطح سلامت و معیشت همکاران به اجرا گذاشته خواهد شد. 

رییس سازمان نقشه‌‌برداری کشور از پرسنل حاضر درخواست نمودند همچنان با انگیزه به انجام وظایف و فعالیت‌های خود بپردازند، و دغدغه رسیدگی به حل مشکلات را نداشته باشند.
این جلسه با گرفتن عکس یادگاری مهندس جعفرزاده ایمن‌­آبادی با همکاران پایان یافت.
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcj.ie8fuqeotsfzu.html
ncc.gov.ir/vdcj.ie8fuqeotsfzu.html